| Kuriér - Packeta | 4,5 € | štvrtok 16.4.2026 * |
|---|---|---|
| Packeta - výdajné miesto | Z-box | 3,9 € | štvrtok 16.4.2026 * |
| * Uvedené doby sú obvyklé doručovacie doby prepravcov a môžu sa líšiť. | ||
Dámsky plne-automatický dáždnik s mačkami na červenom podklade. Konštrukcia dáždnika je vyrobená z ocele / sklolaminátu a hliníka. Vetruodolný dáždnik Doppler Magic Fiber Best Friends má test v aerodynamickom tuneli s rýchlosťou vetra až 100 km/h .
Komfortný priemer strechy 98 cm zaistí spoľahlivú ochranu v silnom daždi.
Jednoduché vystreľovanie aj zostreľovanie dáždnika je pomocou 1 tlačidla na rukoväti.
Doppler Magic Fiber je vetruodolný dáždnik s mačacím vzorom : pri prevrátení strechy dáždnika vetrom nedôjde k jeho poškodeniu.

| Priemer strechy: | 98 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 29 cm |
| Hmotnosť: | 316 g |
| Počet paprskov: | 8 |
| Otváranie: | plne automatické |
| Farba: | dámsky vzor |
| Vetruodolnosť: | ano |
| Testovaný vo vetre: | 100 km/h |
| Materiál: | sklolaminát/ocel/hliník |
| Značka: | DOPPLER |
| Kód tovaru: | 7441465RSB03 |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny