Hodnotenie produktu
Dagmar Fešarová
|Krásná barva. Rychlé doručení. Naprostá spokojenest s deštník i obchodem.
- Kvalitní deštník.
| Kuriér - Packeta | 4,5 € | utorok 26.5.2026 * |
|---|---|---|
| Packeta - výdajné miesto | Z-box | 3,9 € | utorok 26.5.2026 * |
| * Uvedené doby sú obvyklé doručovacie doby prepravcov a môžu sa líšiť. | ||
Dámsky plne-automatický dáždnik rakúskeho výrobcu Doppler v jednofarebnom červenom prevedení.
Pohodlné vystreľovanie aj zostreľovanie strechy je pomocou 1 tlačidla.
Kvalitná vetru-odolná konštrukcia - pri prevrátení konštrukcia vo vetre nedôjde k zničeniu prútov dáždnika.
Jednofarebný poťah v červenej farbe je vyrobený z kvalitného 100% polyesteru.
Konštrukcia dáždnika je vyrobená z ocele, sklolaminátu a hliníka.
Farba konštrukcie dáždnika v čiernej farbe.
| Priemer strechy: | 97 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 27 cm |
| Hmotnosť: | 320 g |
| Počet paprskov: | 8 |
| Otváranie: | plne automatické |
| Farba: | červená |
| Vetruodolnosť: | ano |
| Testovaný vo vetre: | 100 km/h |
| Materiál: | ocel/sklolaminát/hliník |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 3 roky |
| Možnosť reklamnej potlače: | ano |
| Kód tovaru: | 7441463DRO |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny