Hodnotenie produktu
Eva Lešková
|- Super deštník vypadá dobře, zatím jsem neměla možnost ho vyzkoušet
- Žádné zatím nemám a snad mít nebudu.
Dámsky plne automatický vetru odolný dáždnik s magickým efektom - dáždnik za dažďa mení farbu . Keď je skladací dáždnik suchý, kvapky na dáždniku sú biele. Pri kontakte s vodou sa kvapky sfarbia.
Vystreľovanie aj zostreľovanie dáždnika pomocou 1 tlačidla.
Kvalitný pongee (ponžé) poťah - hodvábna tkanina.
Konštrukcia dáždnika je vyrobená zo sklolaminátu, ocele a hliníka, čo zaručuje vynikajúce vlastnosti obzvlášť pri záťažových dieloch, ktoré sa veľmi ohýbajú a zároveň musia byť pevné.
Skladací dáždnik meniaci farbu môže byť zaujímavým darčekom a určite urobí radosť.

| Priemer strechy: | 97 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 28 cm |
| Hmotnosť: | 325 g |
| Počet paprskov: | 8 |
| Otváranie: | plne automatické |
| Farba: | dámsky vzor |
| Vetruodolnosť: | ano |
| Testovaný vo vetre: | 100 km/h |
| Materiál: | hliník/sklolaminát/ocel |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 3 roky |
| Kód tovaru: | 7441465M01 |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny