Hodnotenie produktu
Petra Valentová
|- Krásný deštník, vlezou se pod něj i dva lidi
| Kuriér - Packeta | 4,5 € | štvrtok 16.4.2026 * |
|---|---|---|
| Packeta - výdajné miesto | Z-box | 3,9 € | štvrtok 16.4.2026 * |
| * Uvedené doby sú obvyklé doručovacie doby prepravcov a môžu sa líšiť. | ||
Dámsky plne-automatický vetruodolný dáždnik s moderným 2-farebným vzorom z kolekcie jeseň / zima 2018.
Vystreľovanie aj zostreľovanie dáždnika je pomocou 1 tlačidla.
Kvalitné pongee (Ponza) poťah - hodvábna tkanina.
Konštrukcia dáždnika je vyrobená zo sklolaminátu, ocele a hliníka, čo zaručuje vynikajúce vlastnosti obzvlášť u záťažových dielov, ktoré sa veľmi ohýbajú a zároveň musia byť pevné.
| Priemer strechy: | 98 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 28 cm |
| Hmotnosť: | 314 g |
| Počet paprskov: | 8 |
| Otváranie: | plne automatické |
| Vetruodolnosť: | ano |
| Testovaný vo vetre: | 100 km/h |
| Materiál: | hliník/sklolaminát/ocel |
| Značka: | DOPPLER |
| Kód tovaru: | 7441465N03 |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny