| Kuriér - Packeta | 4,5 € | štvrtok 16.4.2026 * |
|---|---|---|
| * Uvedené doby sú obvyklé doručovacie doby prepravcov a môžu sa líšiť. | ||
Luxusný dámsky holový dáždnik „Made in Austria“ z ručnej rakúskej dielne sa prezentuje klasickým avšak elegantným spôsobom. Má plynulú vystreľovaciu konštrukciu, vďaka ktorej je možné dáždnik otvoriť stlačením tlačidla. Poťah má originálny Doppler jedinečný vzor. Dáždnik je doplnený rukoväťou v zodpovedajúcom farebnom tóne.
Luxusný taliansky poťah v originálnom Doppler neopozeranom vzore.
Prvotriedna stabilná, vetruodolná Doppler konštrukcia.
Doppler Manufaktur je luxusná kolekcia ručne vyrábaných dáždnikov značky Doppler v Rakúsku . Kolekcia vyniká špičkovým precíznym spracovaním s použitím vysoko kvalitných materiálov. Kolekcia "Manufaktúr" ponúka svojim zákazníkom niečo úplne odlišné a unikátne.
| Priemer strechy: | 107 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 90 cm |
| Hmotnosť: | 552 g |
| Počet paprskov: | 8 |
| Otváranie: | automatické |
| Farba: | dámsky vzor |
| Vetruodolnosť: | ano |
| Materiál: | ocel/sklolaminát/karbon |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 5 rokov |
| Kód tovaru: | 12022.107-53 |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny