| Kuriér - Packeta | 4,5 € | štvrtok 16.4.2026 * |
|---|---|---|
| * Uvedené doby sú obvyklé doručovacie doby prepravcov a môžu sa líšiť. | ||
Hľadáte holový dáždnik, ktorý sa vo vetre neprevráti? Práve ste ho našli!
Zatiaľ čo iné dlhé dáždniky to v búrkach už dávno vzdali, náš supervýkonný pánsky dáždnik Superstrong Long Automatic ukazuje, aký odolný môže byť holový dáždnik. Jeho veľká strieška s priemerom 110 cm spoľahlivo chráni pred dažďom, zatiaľ čo moderná, ergonomická rukoväť pohodlne padne do ruky. Kombinácia ocele a sklolaminátu v spojení s inovatívnou konštrukciou zaisťuje, že tento super odolný dáždnik zostane stabilný aj pri nárazoch vetra až 120 km/h a že sa jeho strecha nepreklopí - neotrasiteľný spoločník za všetkých poveternostných podmienok.
Pánsky holový dáždnik Doppler Superstrong Long Automatic má pohodlné otváraním pomocou tlačidla na rukoväti. Konštrukcia dáždnika je vysoko stabilná a vetru-odolná , testovaná v aerodynamickom tuneli.
Poťah dáždnika je vyrobený z kvalitného pevného 100% polyesteru a má tmavo modrú farbu.
Super sila v super veľkosti - odteraz je neotrasiteľný spoločník k dispozícii aj ako holový dáždnik. Rovnako silný a odolný ako jeho malý brat , Superstrong Long Automatic s automatickým otváracím mechanizmom vydrží opavdu silné poryvy vetra.

| Priemer strechy: | 110 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 91 cm |
| Hmotnosť: | 792 g |
| Počet paprskov: | 8 |
| Otváranie: | automatické |
| Farba: | tmavo modrá |
| Vetruodolnosť: | Ano |
| Testovaný vo vetre: | 120 km/h |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 3 roky |
| Možnosť reklamnej potlače: | ano |
| Kód tovaru: | 7403163DMA |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny