| Kuriér - Packeta | 4,5 € | štvrtok 16.4.2026 * |
|---|---|---|
| Packeta - výdajné miesto | Z-box | 3,9 € | štvrtok 16.4.2026 * |
| * Uvedené doby sú obvyklé doručovacie doby prepravcov a môžu sa líšiť. | ||
Hľadáte skladací dáždnik, ktorý sa vo vetre neprevráti a má predĺženú strechu, kryjúci chrbát? Nový Doppler Superstrong Magic Plus Royal Berry vo vínovej farbe to spĺňa!
Či už na ceste do práce, do školy alebo na krátkom výlete po meste – každý, kto bol vonku v daždi s batohom, pozná ten problém: mokrý batoh a premoknutý chrbát. Supersilná technológia dáždnika Superstrong Magic Plus spoľahlivo ochráni ako osobu, tak aj batožinu.
Jeho rozšírená strieška ponúka maximálnu ochranu a udrží váš chrbát a batoh v suchu. Dizajnová rukoväť v tvare diamantu zaisťuje pohodlný úchop v každej situácii.
Vďaka kombinácii sklených vlákien a ocele zostáva dáždnik stabilný aj v extrémnych poveternostných podmienkach , zatiaľ čo inovatívna konštrukcia zabraňuje prevráteniu striešky dáždnika.

| Priemer strechy: | 108 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 28 cm |
| Hmotnosť: | 380 g |
| Počet paprskov: | 8 |
| Otváranie: | plne automatické |
| Farba: | vínová |
| Vetruodolnosť: | ano |
| Testovaný vo vetre: | 120 km/h |
| Materiál: | hliník/sklolaminát |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 5 rokov |
| Možnosť reklamnej potlače: | ano |
| Kód tovaru: | 7443163PL03 |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny