Hodnotenie produktu
Václav RSDr Beneš CSc
|- vysoce kvalitní a velmi lehký deštník.
- Velmi dobře zpracované nabídky obchodu.
- Včasnost a rychlost dodání.
- Nejsou.
Obľúbený dámsky skladací dáždnik Doppler zero Magic teraz taktiež s moderným vzorom v 4 farbách.
Odľahčený plne-automatický dáždnik od Dopplera - váži iba 184 gramov. Vhodný do kabelky.
97 cm strecha poskytne dostatočnú ochranu proti dažďu.
Odolnosť proti vetru: použitím vysoko kvalitných uhlíkových prvkov zabraňuje lámaniu a ohýbaniu prútov vo vetre.
Pevnosť: napriek svojej nízkej hmotnosti má tento model vďaka svojej konštrukcii vynikajúcu robustnosť.
Jednoduchosť: praktický dizajn, hladký mechanizmus otvárania a skladania umožňujú praktickú manipuláciu.
Vystrelenie a zostrelenie pomocou tlačidla.
Odľahčený model.

| Priemer strechy: | 97 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 26 cm |
| Hmotnosť: | 184 g |
| Počet paprskov: | 6 |
| Otváranie: | plne automatické |
| Vetruodolnosť: | ano |
| Testovaný vo vetre: | 100 km/h |
| Materiál: | hliník/karbon |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 3 roky |
| Kód tovaru: | 74456503 |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny