| Kuriér - Packeta | 4,5 € | štvrtok 16.4.2026 * |
|---|---|---|
| Packeta - výdajné miesto | Z-box | 3,9 € | štvrtok 16.4.2026 * |
| * Uvedené doby sú obvyklé doručovacie doby prepravcov a môžu sa líšiť. | ||
Knirps T.200 Medium Duomatic Pure Mineral je štýlový vetru odolný dámsky dáždnik v elegantnom dizajne. Vďaka hladkému Duomatic ovládaniu je dáždnik plne-automatický = pohodlné vystreľovanie a zostreľovanie pomocou 1 tlačidla na rukoväti dáždnika. Poťah dáždnika je vyrobený z kvalitnej polyesterovej rýchloschnúcej látky. Jeden z najpredávanejších modelov dáždnikov KNIRPS.
Dáždnik bol testovaný v aerodynamickom tuneli so silou vetra až 150 km/h.
Ak sa povie v Nemecku dáždnik, KNIRPS = záruka TOP kvality.

| Priemer strechy: | 97 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 28 cm |
| Hmotnosť: | 320 g |
| Počet paprskov: | 8 |
| Otváranie: | plne automatické |
| Farba: | dámsky vzor |
| Vetruodolnosť: | ano |
| Testovaný vo vetre: | 150 km/h |
| Materiál: | hliník/ocel/sklolaminát |
| Značka: | KNIRPS |
| Záruka: | 5 rokov |
| Kód tovaru: | 9532018781 |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny