Dámsky luxusný holový dáždnik Knirps T.760 Peacock Red v originálnom dizajne farieb páva. Dáždnik je vystreľovací pomocou tlačidla a jeho konštrukcia je vyrobená z kombinácie ocele a sklolaminátu, čo zaručuje vynikajúce vlastnosti obzvlášť pri záťažových dieloch, ktoré sa veľmi ohýbajú a zároveň musia byť pevné.
Tento štýlový dámsky dáždnik v neopozeranom vzore môže urobiť radosť každej žene. Vďaka zahnutej rukoväti sa tiež pohodlne nosia.
Knirps T.760 je vetruodolný dáždnik = pri prevrátení konštrukcie vetrom nedôjde k zničeniu konštrukcie dáždnika.
Strecha dáždnika s priemerom 105 cm poskytne komfortnú ochranu v akomkoľvek daždi a je vyrobená z kvalitnej polyesterovej tkaniny, ktorá je pevná a nezráža sa.
Dáždnik Knirps má predĺženú záruku 5 rokov.

| Priemer strechy: | 105 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 88 cm |
| Hmotnosť: | 460 g |
| Počet paprskov: | 8 |
| Otváranie: | automatické |
| Farba: | dámsky vzor |
| Vetruodolnosť: | ano |
| Testovaný vo vetre: | 80 km/h |
| Materiál: | ocel, sklolaminát |
| Značka: | KNIRPS |
| Záruka: | 5 rokov |
| Kód tovaru: | 9637608826 |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny