Volajte +420 604 444 909 (Po-Št 8-16 h., Pi 8-12 h.)
Mena: 
Košík je prázdny

Recenzia dáždnika Magic Carbonsteel DOPPLER

V tejto recenzii sa pozrieme na jeden z najobľúbenejších dáždnikov vôbec. Je ním model Magic Carbonsteel od rakúskeho výrobcu DOPPLER, ktorý vyrába dáždniky už vyše 60 rokov. Poďme sa pozrieť, čo ho robí tak výnimočným a medzi zákazníkmi veľmi žiadaným.

Dáždniky Magic Carbonsteel patrí do kategórie skladacích plne-automatických dáždnikov (vystrelenie a zostrelenie dáždnika pomocou 1 tlačidla), ktoré sú dostupné v mnohých farbách i vzoroch. Celoročne sú vyrábané v dámskych aj pánskych dezénoch a to ako v kolekciách jar / leto či jeseň / zima, tak aj s jednofarebnými poťahy.

Celková konštrukcia dáždnika prináša jeho veľkú prednosť. Tou je vetru-odolnosť. Konštrukcia dáždnika je vyrobená z kombinácie vysoko-kvalitné uhlíkovej ocele a karbónu. Odtiaľ spojenie Carbonsteel , ktoré je súčasťou názvov týchto dáždnikov.

Kostra dáždnika má čiernu farbu a je navrhnutá tak, aby odolala veľmi silným vetrom a nedošlo pri prevrátení strechy dáždnikov k poškodeniu akejkoľvek jeho časti. To sa návrhárom a výrobcom podarilo. Výsledkom je testovaný vetru-odolný dáždnik , ktorý obstojí vo vetre o sile až 100 km / h.

 

V tak silnom vetre bol tento model dáždnika riadne a úspešne odskúšaný. Pozrite sa na zábery z jeho testovania v aerodynamickom tuneli firmy BMW.

 

Strecha dáždnika má priemer 95 cm a má 8 lúčov. Poťah je vyrobený z kvalitného 100% polyesteru. Vďaka svojej konštrukcii má dáždnik tiež prijateľnú hmotnosť a to 320 gramov. V zloženom stave je potom dáždnik dlhý 28 cm.

Ako už bolo spomenuté v úvode, tento dáždnik patrí k jedným z najpredávanejších vetra-odolným modelom. Veľmi žiadaným ho robí tiež predĺžená záruka výrobcu , ktorá je 5 rokov.

 

  • vetru-odolná konštrukcia
  • plne-automatické ovládanie
  • testovaný dáždnik
  • predĺžená záruka 5 rokov

 

  • nemá

 

 

 

 

18. 10. 2016 12:32

Nezmeškajte naše nové kolekcie, súťaže i zľavy!

Spôsob platby
Viac ako 2000 odberných miest v Českej republike a na Slovenskú