| Kuriér - Packeta | 4,5 € | štvrtok 16.4.2026 * |
|---|---|---|
| Packeta - výdajné miesto | Z-box | 3,9 € | štvrtok 16.4.2026 * |
| * Uvedené doby sú obvyklé doručovacie doby prepravcov a môžu sa líšiť. | ||
Skladací dáždnik Bugatti ideálny na cesty, s to ako pracovný, tak aj do prírody.
Aj keď sa jedná o ľahký dáždnik, má veľmi stabilnú a vetruodolnú konštrukciu - ponúka dokonalú ochranu.
Jednofarebná šedá strecha, manuálne otváranie/zatváranie.
Ultraľahký a vetruodolný dáždnik.
Dáždnik je vhodný pre dámy aj pánov.
Nulové reklamácie.

| Priemer strechy: | 95 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 24 cm |
| Hmotnosť: | 230 g |
| Počet paprskov: | 8 |
| Otváranie: | manuálne |
| Farba: | sivá |
| Vetruodolnosť: | ano |
| Materiál: | hliník/sklolaminát/ocel |
| Značka: | BUGATTI |
| Záruka: | 3 roky |
| Možnosť reklamnej potlače: | ano |
| Kód tovaru: | 726163002BU |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny