Volajte +420 604 444 909 (Po-Pi 9-17 h.)
Mena: 
Košík je prázdny

O nás

Sme česká firma s českými koreňmi

Prvých zákazníkov nášho e-shopu sme privítali v januári roku 2011 a dnes patríme k najväčším predajcom kvalitných dáždnikov v Európe. Sídlime v Kuřimi neďaleko Brna, kde máme našu expedičné centrálu. Okrem Českej republiky posielame naše dáždniky aj do susedného Slovenska i ostatných štátov EÚ.

Naša firma sa zaoberá predajom výhradne kvalitných dáždnikov značiek Doppler, Bugatti, S.Oliver, Derby a Knirps. Ponúkame dáždniky dámske, pánske i detské a to pre každú situáciu a v rôznych prevedeniach. V našom ponúkanom sortimente nájdete dáždniky klasické holové, skladacie, módne, manažérske, turistické i luxusné. K ponuke sortimentu patria aj tzv. reklamné dáždniky (dáždniky s vlastnou potlačou - logom), ktoré vyrábame pre súkromných i firemných zákazníkov už od jedného kusu. Sme autorizovaní predajcovia - oficiálny partneri firmy Doppler s najširšou ponukou na internete.

Každý rok prichádzame s tromi módnymi kolekciami dáždnikov - základný celoročný sortiment, veselé a pestré jarné / letné vzory a na záver roka jesenné / zimné motívy a farby.

Našim cieľom je zákazníkovi ponúknuť čo najkvalitnejšie produkty. Dodávame výrobky, ktoré sú navrhnuté vybranými návrhári a vyrobené s láskou a starostlivosťou tak, aby dosahovali vysokej kvality a mali nulové percento reklamácií.

Sme najväčším predajcom kvalitných dáždnikov v SR

... napriek tomu stojíme nohami pevne na zemi. Všetko, čo robíme, robíme na 100% a pre Vás. Predovšetkým vďaka Vám sme za existenciu nášho e-shopu odoslali tisíce dáždnikov. Budeme šťastní, ak sa aj vy pridáte k našim spokojným zákazníkom, ktorým naše dáždniky slúži dlhé roky.

Maximálne spokojný zákazník = naša najlepšia odmena!


Predstavenie výrobcov dáždnikov

Logo Doppler

Rakúska firma DOPPLER je vedúcim výrobcom dáždnikov na celom európskom trhu. Firma sa zaoberá výrobou dáždnikov viac ako 60 rokov a má tak veľmi dobré meno. Doppler spolupracuje s prvotriednymi grafiky a dizajnérmi, ktorí pre túto firmu výhradne pracujú. U dáždnikov používa hodnotné, ľahké, tenké avšak kvalitné látky, ktoré sú vždy prispôsobené kostre dáždnikov a jej funkčnosti. Firma Doppler produkuje kvalitné a moderne pojaté dáždniky, tak ako to vyžadujú trendy a nároky zákazníkov. Cieľom je poskytnúť svojim zákazníkom čo najkvalitnejšie materiály a výborné spracovanie svojich produktov.


Logo Bugatti

BUGATTI - to nie sú len rýchla luxusné autá, ale aj veľmi kvalitne spracované výrobky s pánskou módou. Kolekcia dáždnikov Bugatti ponúka vysokú kvalitu s módnymi trendmi a nadčasovou eleganciou. Výrobky značky Bugatti ocení každý, či už ako darček k narodeninám, alebo darček vianočný. Doprajte si kvalitný dáždnik značky Bugatti, napríklad ako módny doplnok k Vášmu obľúbenému oblečenia či obuvi, alebo ako súčasť Vášho vozidla.


Logo Knirps

"Skutočná móda pre skutočných ľudí" - týmto mottom sa riadia značka s.Oliver, ktorá ponúka vynikajúcu kvalitu dámskej aj pánskej módy a to už od roku 1969. Firma s.Oliver sa usiluje o bezprostrednosť, autentickosť, poctivé produkty za slušnú cenu, vynikajúcu kvalitu a tradíciu. U dáždnikov tomu nie je inak - jednoduchosť, moderné poňatie a trendové farby kombinované s veľmi kvalitným spracovaním. To všetko ponúkajú dáždniky značky s.Oliver.


Logo Knirps

Ako jediní predajcovia na internete v SR, Vám ponúkame vždy najnovšie kompletné kolekcie značkových luxusných dáždnikov nemeckej značky Knirps, ktorá pôsobí na celosvetovom trhu už od roku 1928. Dáždniky Knirps vynikajú vysokou kvalitou spracovania, použitých materiálov i poťahu. Dáždniky sú testované vo veterných kanáloch s rýchlosťou vetra presahujúcou až 112 km/h. Dáždniky značky Knirps sú dodávané firmou DOPPLER. Ak sa povie v Nemecku slovo dáždnik, Knirps znamená záruku TOP kvality.


Logo Derby

Vďaka značke Derby ponúkame sortiment dáždnikov s veľmi výhodnou cenovou relácií. Derby kolekcia obsahuje všetky dôležité typy dáždnikov - od skladacích mechanických verzií, až po komfortné dáždnik s plnou automatikou (otváranie / zatváranie pomocou 1 tlačidla).

Nezmeškajte naše nové kolekcie, súťaže i zľavy!

Spôsob platby a doprav
Viac ako 2000 odberných miest v Českej republike a na Slovenskú