| Kuriér - Packeta | 4,5 € | štvrtok 16.4.2026 * |
|---|---|---|
| Packeta - výdajné miesto | Z-box | 3,9 € | štvrtok 16.4.2026 * |
| * Uvedené doby sú obvyklé doručovacie doby prepravcov a môžu sa líšiť. | ||
Dámsky skladací mechanický svadobný dáždnik v bielej farbe.
Kvalitné spracovanie. Malý a ľahký dáždnik. Ideálne na svadbu.
Konštrukcia dáždnika je vyrobená zo sklolaminátu a hliníka, čo zaručuje vynikajúce vlastnosti obzvlášť u záťažových dielov, ktoré sa veľmi ohýbajú a zároveň musia byť pevné.
| Priemer strechy: | 98 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 22 cm |
| Hmotnosť: | 184 g |
| Počet paprskov: | 8 |
| Otváranie: | manuálne |
| Farba: | biela |
| Vetruodolnosť: | ne |
| Materiál: | hliník/sklolaminát |
| Značka: | DOPPLER |
| Kód tovaru: | 72263WE |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny