Hodnotenie produktu
Jana Karolova
|- Vse bylo rychle, v pohode. Deštník kvalitní
| Kuriér - Packeta | 4,5 € | štvrtok 16.4.2026 * |
|---|---|---|
| * Uvedené doby sú obvyklé doručovacie doby prepravcov a môžu sa líšiť. | ||
Dámsky palicový mechanický svadobný dáždnik v bielej farbe.
Kvalitné spracovanie. Ideálne na svadbu.
Biely 100% polyesterový poťah.
Vhodný pre 2 osoby - partnerská veľkosť.
Konštrukcia dáždnika je vyrobená z ocele, čo zaručuje vynikajúce vlastnosti obzvlášť u záťažových dielov, ktoré sa veľmi ohýbajú a zároveň musia byť pevné.
| Priemer strechy: | 130 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 99 cm |
| Hmotnosť: | 570 g |
| Počet paprskov: | 8 |
| Otváranie: | manuálne |
| Farba: | biela |
| Vetruodolnosť: | ano |
| Materiál: | ocel |
| Značka: | DOPPLER |
| Kód tovaru: | 71563WE |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny