Hodnotenie produktu
Martina Stuchlíková
|jsem spokojená s deštníkem
- Krásné barvy, materiál je takový slabší/jemný než jiné deštníky, ale ve větru drží díky konstrukci.
Buďte pripravení na časté jesenné dažde s naším robustným skladacím dáždnikom Doppler Magic Carbonsteel Glimmer s originálnym farebným poťahom. Ide sa o vetruodolný dáždnik , ktorý má testovanú konštrukciu v aerodynamickom tuneli so silou vetra až 150 km/h . Použité materiály, ako sú uhlíková oceľ, hliník a samotná oceľ, zaisťujú zvýšenú stabilitu a životnosť dáždnika . Záruka dáždnika je výrobcom predĺžená na 5 rokov . Magic Carbonsteel Euphoria poskytne komfortnú ochranu, moderný vzor v 2 farbách a poteší praktickým plneautomatickým otváraním a zatváraním jediným stlačením tlačidla.
Dáždnik má kvalitný poťah z ľahkého pongee, odpudzujúci vodu. Ľahko schne a nezráža sa.
Vetruodolný testovaný dáždnik = pri prevrátení konštrukcie vetrom nedôjde k zničeniu dáždnika. Stlačením tlačidla sa dáždnik navráti do pôvodného stavu.
Test dáždnika vo veternom kanáli je uvedený nižšie pod tabuľkou.
Predĺžená záruka 5 rokov na dáždniky Doppler Carbonsteel, ktorú Vám žiadny iný výrobca dáždnikov neposkytne!
Vlastnosti produktu:
Technické špecifikácie:
CARBONSTEEL
Dáždniky sú výsledkom dlhodobého vývoja a testovania. Vďaka špeciálnemu postupu pri výrobe ocele vznikla extrémne flexibilná a vysoko odolná oceľ. To umožnilo vyrobiť konštrukciu dáždnika, ktorá je obzvlášť ľahká a napriek tomu veľmi stabilná. Dáždniky boli tiež úspešne testované vo veternom kanáli do rýchlosti 150 km/hod. Extrémne zaťažiteľný, flexibilný, testované v skúšobnom ústave TÜV.

| Priemer strechy: | 100 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 29 cm |
| Hmotnosť: | 321 g |
| Počet paprskov: | 8 |
| Otváranie: | plne automatické |
| Farba: | dámsky vzor |
| Vetruodolnosť: | ano |
| Testovaný vo vetre: | 150 km/h |
| Materiál: | uhlíková ocel, hliník, ocel |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 5 rokov |
| Kód tovaru: | 744865GM |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny