Hodnotenie produktu
Maria szabova
|Jsem spokojená. Velmi k valitni deštník.
- V
- Zadne
| Kuriér - Packeta | 4,5 € | štvrtok 16.4.2026 * |
|---|---|---|
| Packeta - výdajné miesto | Z-box | 3,9 € | štvrtok 16.4.2026 * |
| * Uvedené doby sú obvyklé doručovacie doby prepravcov a môžu sa líšiť. | ||
Dámsky odľahčený skladací dáždnik s vetru-odolnou konštrukciou.
Dáždnik s tematickým vzorom Paríža s makrónkami z radu obľúbených dáždnikov Doppler Mini Fiber, ktoré vynikajú bezporuchovosťou.
Dáždnik má jednoduché manuálne otváranie aj zatváranie.
Kvalitný pongee (ponžé) poťah - hodvábna tkanina.
Konštrukcia dáždnika je vyrobená zo sklolaminátu, ocele a hliníka, čo zaručuje vynikajúce vlastnosti obzvlášť pri záťažových dieloch, ktoré sa veľmi ohýbajú a zároveň musia byť pevné.

| Priemer strechy: | 97 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 25 cm |
| Hmotnosť: | 250 g |
| Počet paprskov: | 8 |
| Otváranie: | manuálne |
| Farba: | dámsky vzor |
| Vetruodolnosť: | ano |
| Materiál: | hliník/sklolaminát/ocel |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 3 roky |
| Kód tovaru: | 726465P04 |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny