Hodnotenie produktu
Šárka Seifertová
|Kvalitní výrobek, rychlé dodání, nerozbitně zabaleno. Doporučuji firmu i výrobek.
- Super deštník, dva se pod něj vlezeme
- neobjevila jsem
| Kuriér - Packeta | 4,5 € | štvrtok 16.4.2026 * |
|---|---|---|
| * Uvedené doby sú obvyklé doručovacie doby prepravcov a môžu sa líšiť. | ||
Partnerský palicový dáždnik s automatickým otváraním a strechou v čiernej farbe.
Svojou veľkosťou strechy vhodný pre 2 osoby.
Vetru odolná konštrukcia s dvojitou strechou a prieduchom pre ľahký odvod prúdiaceho vzduchu.
Vystreľovanie dáždnika pomocou tlačidla.
Pohodlná rovná penová rukoväť.
| Priemer strechy: | 137 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 102 cm |
| Hmotnosť: | 715 g |
| Počet paprskov: | 8 |
| Otváranie: | automatické |
| Farba: | čierna |
| Vetruodolnosť: | ano |
| Materiál: | sklolaminát |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 3 roky |
| Možnosť reklamnej potlače: | ano |
| Kód tovaru: | 717866 |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny