Volajte +420 604 444 909 (Po-Št 8-16 h., Pi 8-12 h.)
Mena: 
Košík je prázdny

Recenzia pánskeho palicového dáždnika London DOPPLER

V tejto recenzii Vám prinášame pánsky palicový dáždnik London značky DOPPLER, ktorého konštrukcia je posadená na pôsobivé celodrevené palici.

Palica dáždnika je zakončená zahnutou drevenou rukoväťou opatrenú značkou Doppler. Vďaka zahnutej rukoväti sa dáždnik pohodlne drží v daždi aj nosia ako zavesený.
Pánský deštník London Doppler

 

Dĺžka dáždnika od špičky po jeho rukoväť je 89 cm. Váha dáždnika je 600 gramov. Konštrukcia strechy dáždnika je vyrobená z vysokokvalitných oceľových prútov.

 

Prednosťou konštrukcia je počet tlmiacej, ktorých je u tohto modelu 16. Vďaka tomu je dáždnik veľmi stabilný a tiež odolný voči vetru. Poťah dáždnika London je vyrobený z kvalitného 100% polyesteru. Priemer strechy je 104 cm - pohodlne tak ochrani v každom daždi.

Konstrukce deštníku London DopplerKonstrukce deštníku London Doppler

 

Svojím vzhľadom tento model patrí k elegantným a veľmi žiadaným pánskym holovým dáždniky. Táto dlhoročná klasika je vyhľadávanou nielen staršími, ale aj mladými mužmi.

Dáždnik London Doppler je dostupný v jednofarebnom prevedení - čierne , tmavo modrej a vínovej farbe a tiež s dúhovým poťahom . Model sa predáva už viac ako 5 rokov a má nulové percento reklamácií.

  • odolná 16-tich prútová konštrukcia
  • elegantný vzhľad
  • kvalitné pôsobivé spracovanie
  • vetru-odolný dáždnik
  • zahnutá rukoväť

 

  • nemá

 

Foto deštník London Doppler modrý

18. 10. 2016 0:22

Nezmeškajte naše nové kolekcie, súťaže i zľavy!

Spôsob platby
Viac ako 2000 odberných miest v Českej republike a na Slovenskú