Volajte +420 604 444 909 (Po-Št 8-16 h., Pi 8-12 h.)
Mena: 
Košík je prázdny

Ručná výroba dáždnikov DOPPLER

Pozrite sa na ručnú výrobu luxusných dáždnikov Doppler Manufaktur, ktoré sa vyrába už vyše 60 rokov v Rakúsku v Braunau.

Zručnosť pri výrobe dáždnikov dokazujú zamestnanci tejto rakúskej továrne každý deň. Dáždniky sú vyrábané s dôrazom na vysokú kvalitu i detail. Veľký dôraz je kladený nielen na konštrukcie, ale aj na vysoko kvalitné poťahy. Sú tu používané len tie najlepšie a vybrané materiály. Ručne vyšívané saténové tkaniny aj najjemnejšie talianskej tkané textílie. Vo výrobe nájdeme tiež dáždniky zdobené kameňmi Swarovski, pravým striebrom aj rôzne vysoko kvalitnej kože a dreva, ktorá zdobí rúk dáždnikov.

Vytvára sa tu tak majstrovské dielo, ktoré je odovzdávané z generácie na generáciu. Všetky používané materiály pochádzajú z Nemecka, Rakúska a Talianska a sú zostavené v Braunau ručne, aby bolo zaručené dokonalé spracovanie a nadpriemerná životnosť.

Popri klasickej sériovej výroby kvalitných dáždnikov Doppler tak firma kolekcií Doppler Manufaktur prináša dokonalý módny doplnok, s jedinečnou kvalitou a neopozeraným originálnymi poťahy.

7. 10. 2016 9:59

Nezmeškajte naše nové kolekcie, súťaže i zľavy!

Spôsob platby
Viac ako 2000 odberných miest v Českej republike a na Slovenskú