Vážení zákazníci, náš e-shop funguje bez obmedzenia.

Volajte +420 604 444 909 (Po-Št 8-16 h., Pi 8-12 h.)
Mena: 
Košík je prázdny

Najľahší dáždniky Knirps - Nová séria Ultra

Objavte naše nové odľahčené skladacie dáždniky Knirps rady Ultra, ktoré sa v súčasnosti radí medzí najľahšie modely dáždnikov nemeckej značky Knirps.

Ultra ľahké | Váži o niečo viac ako chytrý telefón.
Veľmi stabilný | Prežijú poryvy vetra.
Veľmi malé | Sú úzke a kompaktné.


Presvedčte sa o mnohých výhodách najľahších dáždnikov Knirps a vyberte si správny skladací dáždnik z dvoch modelov US.050 a U.200!

Hmotnost deštníku Větruodolnost deštníku Délka deštníku
Ultra ľahké Ultra stabilné veľmi praktické
Použitím ultra ľahkých materiálov sa hmotnosť znížila na minimum:
model US.050: 115 g
model U.200: 185 g
Vďaka robustnej a ľahkej konštrukcii vydrží U.200 vo veternom tuneli až 120 km / ha US.050 až 100 km / h. Vďaka svojim kompaktným rozmerom majú tieto dáždniky dĺžku v zloženom stave 21 cm (US.050) alebo 26 cm (U.200) - zmestia sa tak každej tašky.

 

Knirps Ultra US.050 Slim Manual - dámsky skladací manuálny dáždnik

- najľahší dáždnik (iba 115 g) s ručným otváracím mechanizmom

- vetruodolný - odoláva nárazom vetra až do 100 km / h

- veľmi ľahké otváranie a zatváranie

- ultra tenký - šírka iba 2,5 cm, dĺžka pri zložení 21 cm

- čierna konštrukcia

>> objednať <<

Knirps Ultra U.200 Medium Duomatic - unisex plne-automatický dáždnik

- najľahší dáždnik (iba 185 g) s funkciou automatického otvárania a zatvárania

- vetruodolný - odoláva nárazom vetra až do 120 km / h

- veľké tlačidlo pre jednoduché otváranie a zatváranie

- ultra tenký, dĺžka v zloženom stave 26 cm

- čierna konštrukcia

>> objednať <<

 

Extrémne ľahké dáždniky

Mal by byť malý, ľahký a kompaktný. S dáždniky série Knirps Ultra je to trefa do čierneho. Najľahší dáždniky Knirps zapôsobí svojou minimálnou hmotnosťou, kompaktnými rozmermi a príjemnou veľkosťou strechy. Napriek ľahkosti vreckových dáždnikov sa nemusíte obávať ich stability. Optimálna kombinácia materiálov z vysoko kvalitného leteckého hliníka a sklolaminátu, spĺňa vysoké kritéria kvality vývojárov spoločnosti Knirps.
Znakom robustnosti dáždnikov sú okrem iného hodnoty z našich skúšok veterným tunelom: manuálny dáždnik vydržal držal 100 km / h, automatický 120 km / h. Obaja dáždniky rady U sú teda spoľahlivými spoločníkmi za každého počasia.


užívateľsky prívetivé

Manipulácia s dáždniky je samozrejme tiež vždy v centre pozornosti. Skladací dáždnik US.050 možno otvoriť bez námahy manuálnym posunutím šíber hore a opäť zavrieť stlačením tlačidla šíber a posunom smerom k rukoväti.

Plneautomatickú skladací dáždnik Knirps U.200 sa naopak automaticky otvára jediným stlačením tlačidla. Po opätovnom stlačení tlačidla sa strecha dáždnika opäť zatvorí a dáždnik možné znovu ručne zbaliť.
Dáždnik sa tak v priebehu niekoľkých sekúnd otvorí a zatvorí. Dostatočná veľkosť červeného tlačidla zaisťuje pohodlné ovládanie.


Dáždniky s výbavou

Obaja dáždniky presviedčajú nielen svojou ľahkosťou. Sú tiež vybavené ručným popruhom na rukoväti, takže máte v prípade potreby obe ruky voľné, alebo si môžete nechať dáždnik visieť napríklad na batožine.

Súčasťou je tiež ochranný obal v zodpovedajúcej farbe, ktorý chráni strechu dáždnika pred poškodením alebo opotrebením. Tým sa predĺži jeho životnosť.


Nepostrádateľné pre každú domácnosť

Bez ohľadu na to, či pre mladých alebo seniorov, mesto alebo výlet, v klasických čiernych alebo veselých farbách, sú dáždniky rady Ultra vhodné pre každého a pre každú príležitosť. Vzhľadom k svojej nízkej váhe a stabilite sú skrátka určené pre všetkých, kto chce dažďu vyhlásiť boj. :)

7. 2. 2020 9:48

Nezmeškajte naše nové kolekcie, súťaže i zľavy!

Spôsob platby
Viac ako 2000 odberných miest v Českej republike a na Slovenskú