Dievčenský skladací dáždnik nemeckej značky SCOUT Feenwald s obrázkom kúzelnej víly. Prednosťou tohto detského odľahčeného dáždnika je jeho vetruodolná konštrukcia, nízka váha a skladnosť. Pokiaľ sa strecha vetrom náhodou prevráti, jednoducho dáždnik zavrite a on sa vráti späť do pôvodného stavu bez poškodenia. Ovládanie dáždnika je jednoduché - manuálne. Bonusom sú reflexné pásiky poťahu dáždnika, ktoré zvyšujú viditeľnosť a zároveň tak bezpečnosť za súmraku, svitania či v noci. Reflexný materiál odráža dopadajúce svetlo okamžite späť (napr. zo svetlometov auta).
Prednosti dáždnika Scout:

Ako sa starať o dáždnik Scout?
| Priemer strechy: | 90 cm |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave: | 23 cm |
| Hmotnosť: | 195 g |
| Počet paprskov: | 8 |
| Otváranie: | manuálne |
| Farba: | fialová |
| Vetruodolnosť: | ano |
| Materiál: | ocel/hliník/sklolaminát |
| Značka: | SCOUT |
| Kód tovaru: | 10044 |
Doprava zadarmoPri objednávke
Autorizovaný predejcaCertifikovaný Doppler
Rýchlo a lacnoDoprava objednávky
Garancia až 90 dníMožnosť výmeny